12:33 / E Shtunë, 11 Gusht 2018

Motra e Ritës i thur vargje dashurie nënës: S’mund të besoj që je kaq e bukur

Vera Ora është një nga “sekretet” që Rita dhe Elena janë femra të bukura.

Për këtë, vajza e vogël e saj e ka uruar nënën duke i thënë se është tejet e lumtur e krenare me të.

“Nuk mund të besoj që jam me kaq fat për të patur nënë një grua të mirë e të bukur si ti” shkruan Elena në mesazhin drejtuar nënës./Indeksonline/

Temat: