11:13 / E Martë, 09 Tetor 2018 / indeksADMonline

Motrat Hadid shfaqen të thjeshta me duks e tuta

Janë dy nga top modelet më të njohura dhe të kërkuara në botë.

Bella dhe Gigi Hadid janë parë më të thjeshta se kurrë veshur me tuta dhe me duks të thjeshtë.

Ndryshe, të dyja ato duken shumë në formë kurse kohën e fundit kanë qenë shumë të angazhuara me projekte në javën e modës në Paris./Indeksonline/

 

Birthday princess: Bella was beaming from ear to ear on Monday night in Manhattan as she stepped out for a pre-birthday celebration

Sibling: Joining Hadid was her 23-year-old sister Gigi, who was wearing sunglasses at night along with a navy hoodie, blue slacks, and black Oxfords

Same: The IMG Model (born Jelena) is also on-again with her own singing beau Zayn Malik, whom she's been dating for around the same span of time as Bella and her man