22:36 / E Martë, 13 Mars 2018

Mourinhos i ka vdekur strategjia, sot me Manchen eci te “shpija”  (Video)

Manchester United është eleminuar nga Liga e Kampionëve, shkruan indeksonline.

Skuadra e drejtuar nga Hose Mourinho është mposhtur nga Sevilla në Old Traford me rezultat 2-1.

Golat për spanjollët i shënoi Ben Yedder në minutat ‘74 dhe ’78 ndërsa për anglezët shënoi Lukaku në minutën e 84-të.

Sevilla të premten do të mësoj kundërshtarin për fazën çerekfinale. /IndeksOnline/