12:04 / E Diele, 03 Qershor 2018 / indeksADMonline

Ndahen Scott Disick dhe Sofia Richie, shkak tradhëtia

Scott Disick dhe Sofia Richie janë ndarë, shkruan revista PEOPLE.

Sipas një burimi, Richie, 19, përfundoi marrëdhënien me Disick, 35 vjeç.

“Sofia u nda me Scottin”, thotë një burim për PEOPLE, duke shtuar se “çështjet e vjetra” të Disick çuan deri në ndarje, transmeton Indeksonline.

Megjithatë Scott mendon se Riche mund të ndryshojë mendje dhe se nuk është duke e marrë shumë seriozisht ndarjen.

Lajmi vjen pas disa spekulimeve ku thuhej se Disick u pa duke flirtuar me një grua të panjohur në një party./Indeksonline/