19:18 / E Hënë, 02 Tetor 2017 / indeksADMonline

‘Ndizet flakë’ Alketa Vejsiu

Kohët e fundit moderatorja Alketa Vejsiu ka publikuar në rrjete sociale disa foto në të cilët shfaqet më sensuale se kurrë.

Megjithatë fotot e fundit e publikuara prej Vejsiut në rrjete sociale, ku ajo shfaqet e veshur e tëra me të kuqe lënë pa fjalë.

Shikoni sa sensuale dhe në formë duket prezantuesja e njohur e ekranit. /Express/

Image