11:49 / E Martë, 03 Tetor 2017 / indeksADMonline

Në serial dashnorë, në jetë reale urrehen

Neslihan Atagul dhe Burak Ozcivit për shumë nga publiku u bë çifti më i përkryer që mund të ekzistojë.

Marrëdhëniet e tyre në realitet nuk janë të mira. U dyshua për këtë qysh kur Kemali nuk mori pjesë në dasmën e koleges së tij,e kjo e fundit ia ktheu me po të njëjtën monedhë.

U përfolen për një lidhje dashurie mes këtyre dy aktorëve para se ata të bëheshin kolegë në serialin ‘Kara Sevda’, e kjo shumë herë u komentua si arsyeja që ata nuk flasin realisht.

Si vulë vërtetuese për marrëdhëniet mes aktorëve e tregon edhe veprimi i tyre në Instagram.

Nesilhan ndjek Emrin në Instagram dhe shumë kolegë të tjerë nga ky serial, por jo edhe Kemalin, e cili po ashtu ia kthen në të njëjtën më nyrë. /ORAinfo