12:59 / E Enjte, 19 Korrik 2018

Nëna e Elenës publikon këtë fotografi tejet provokuese të së bijës (Foto)

Elena Ora është motra e këngëtares se njohur shqiptare, Ritës e cila shquhet për suksesin në muzikë.

Por Vera në imazhet e fundit të publikuara tregon se sa seksi është e bija e saj, Elena e cila mahnitë me pamjen.

Në këto imazhe ajo shihet me këmbët e zbuluara dhe pamjen goxha provokuese të cilën nuk kishte ngurruar që ta ekspozoj.

Image result for elena ora rita vera

“Elena po më verbon” ka shkruar Vera në këto imazhe./Indeksonline/