08:42 / E Premte, 22 Qershor 2018 / indeksADMonline

Një javë para dasme, Afërdita dhe Jakub vijnë me fotosesion (Foto)

Edhe një javë kanë mbetur deri tek data kur modelja dhe këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj do ta kurorëzojë dashurinë me të fejuarin e saj, hokeistin çek Jakub Kindle, shkruan Indeksonline.


Çifti pak para dasmës ka realizuar edhe një set fotografik teksa shfaqen në krahët e njëri-tjetrit.

Ata kanë zgjedhur të bardhën, ndërsa duken tejet të dashuruar./Indeksonline/