75 Mall Live Search
12:24 / E Mërkurë, 11 Tetor 2017 / indeksADMonline

Intervistë me Zanfina Ismailin: A po e lë këngëtarja muzikën? (Video)

Këngëtarja e njohur, Zanfina Ismaili, ka qenë protagonistja e intervistës së gjatë të emisionit Express Rozë, ku ka folur rreth jetës dhe karrierës së saj.

Pas një kohe të gjatë ajo është rikthyer pasi që nuk po është e pranishme nëpër media.

Por për Express Rozë, bukuroshja ka treguar se a do ta lë muzikën.

Po ashtu ajo nuk ka hezituar të flas edhe për një parti politike të cilët i kanë bër ftesë që të jetë pjesë e tyre.

Për më të mësuar më shumë nga jeta e saj, klikoni në linkun e mëposhtëm. /Express