17:05 / E Enjte, 20 Korrik 2023 / L K

Oferta ALL INCLUSIVE në Flower Resort 🛎️

Paketa Përfshin:

✔ Mëngjes/Drekë/Snack/Darkë

✔ Pije pa limit

✔ 2 pishina të jashtme dhe Plazh Privat

✔ Beach Bar

✔ Fushë Tenisi

✔ Mbrëmje festive çdo darkë/Muzike Live

✔ Spa

✔ Parkim/Wifi pa pagesë

Fëmijët 0 – 4.5 vjeç falas

Fëmijët 5 – 11.5 vjeç 50% ulje

————————————

📱Telefono ne numrin +355 67 604 0707⁣

📞WhatsApp +355 67 604 0707⁣

📩Email: info@hotel-flower.com⁣

🌐Web: www.flower-hotel.com