11:34 / E Martë, 03 Tetor 2017 / indeksADMonline

Oops! Arilena shfaq të pasmet në koncert

Ajo është një nga talentet e reja që me muzikën e saj ka kaluar kufijtë e Shqipërisë.

Arilena Ara ka mundur të arrijë suksesin e saj në muzikë me anë të zërit dhe deri më tani nuk ishte shfaqur kurrë kaq ekstravagante. Gjatë një koncerti në Bukuresht ajo ka performuar me një veshje mjaft minimaliste.

Këngëtarja e super hitit “Nëntori’ duket se ka magjepsur publikun, i cili ka brohoritur një zëri kur ajo është kthyer me kuriz dhe ka treguar veshjen e saj./Express