09:55 / E Shtunë, 28 Prill 2018 / indeksADMonline

Paris Hilton vezulluese në fustanin glamuroz (Foto)

Ajo ka marrë guximin të flas për jetën e saj dhe madje ta ekspozoj atë në dokumentarin e ri, “Amerikan Meme”.

Paris Hilton në premierën e Tribecka Film Festival në Neë York të premten, ajo u pa veshur me një fustan të gjatë dhe vezullues.

Shiny: Hilton, meanwhile, was somewhat more covered up than her co-star in a silver sequined floor length gown

37 vjecarja ishte përcjell nga motra e saj Nicky që është tre vite më e re.

Reality star: The star of The Simple Life wore black heels and a black belt around her slender waist

Ndryshe, Paris fustanin e kishte kombinuar edhe me një rrip të hollë rreth belit dhe sigurisht cantë./Indeksonline/

Green with envy: Hilton poses with sister Nicky Hilton Rothschild [R] at the premiere of the new film The American Meme Legs for days: Nicky Hilton Rothschild meanwhile showed a little more skin than her big sister in a shift dress that showed off the heiress' slim pinsDynamic duo: Hailey Baldwin and Paris Hilton have teamed up for the new documentary about Instafamous celebrities called The American Meme