09:31 / E Martë, 13 Mars 2018 / indeksADMonline

Pas fejesës, Afërdita fillon përgatitjet për dasmën (Foto)

Afërdita Dreshaj është njëra nga personazhet më të njohura publike.

Si modele dhe si këngëtare, ajo pëlqehet nga publiku dhe është në qendër të vëmendjes së mediave.

Së fundi, ajo është fejuar dhe tashmë duket se është duke u marrë me përgatitjet e dasmës.

Të paktën kështu është shprehur vet këngëtarja, përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”.

“Planifikimi i dasmës me mamin” kishte shkruar Afërdita.

Ndryshe, ajo është e fejuar me hokeistin çek, Jakub Kindl./Indeksonline/