09:11 / E Martë, 24 Prill 2018 / indeksADMonline

PA�rplasje e tmerrshme, lojtari rrezikon botA�rorin (Foto)

Portieri nga Japonia, Masaaki Higashiguchi ka pA�suar njA� lA�ndim tA� rA�ndA� nA� fitoren e skuadrA�s sA� tij ndaj Cerezo Osaka.

Masaaki u pA�rplas me bashkA�lojtarin e tij, duke lA�nduar rA�ndA� qafA�n dhe pjesA�n e djathtA� tA� syrit, transmeton IndeksOnline.

Mediat e huaja, raportojnA� se portieri 31-vjeA�ar me shumA� gjasa do ta humb botA�rorin a�?Rusi 2018a�?.

KombA�tarja e JaponisA� do tA� luajA� me KolumbinA�, Senegalin dhe PoloninA�./IndeksOnline/