23:10 / E Diele, 10 Qershor 2018

Polici harron t’a tërheq frenin e dorës, makina përfundon në kanal

Videoja e shkurtër tregon një oficer policie duke u ndalur anash rrugës. Ai pastaj e lë makinën, një Dacia Logan, dhe disa sekonda më vonë automjeti fillon të shkojë drejt kanalit.

Mësimi nga ky rast: kurrë mos e lini asnjë makinë pa e tërhequr frenin e dorës. /IndeksOnline/

Temat: