11:21 / E Shtunë, 14 Tetor 2017 / indeksADMonline

Premierë: Genci dhe Eni publikojnë këngën “Vetëm ti” (Video)

Reperi kosovar Genc Prelvukaj dhe këngëtarja nga Shqipëria Eni Koci kanë publikuar një duet muzikor.

Kënga titullohet “Vetëm ti”.

Kënga romantike mes dyshes vjen pas thashethemeve se ata janë në lidhje dashurie por që asnjëri nga këngëtarët nuk kanë dalë me një deklaratë për të pohuar lidhjen./AktivPress