08:43 / E Hënë, 16 Tetor 2017 / indeksADMonline

Premierë: Stine publikon këngën “Ma more zemrën” (Video)

Kantautori shqiptar Stine, i është riktyhyer pjesëmarrjes në Festivalin Kënga Magjike 2017.

Ai së fundi ka lansuar këngën e tij më të re, me të cilën do të garojë në festivalin e Ardit Gjerbreas.

Kënga titullohet “Ma more zemrën” dhe është shfaqur mbrëmë tek E diea shqiptare, ndërsa sot është lansuar edhe në Youtube./AktivPress