23:46 / E Premte, 20 Korrik 2018

Prezantuesja e njohur tregon format në bikini (Foto)

Aulona Musta pas përfundimit të sezonit të “Thumb” u ka dhënë prioritet familjes dhe pushimeve.

Nga atje ajo po publikon shumë imazhe të reja, e sidomos nuk mungojnë ato ku Aulona tregon format trupore.

Së fundi, ajo ka treguar se të gjitha mundimet në palestër ia ka vlejtur për shkak të formave trupore që ka.

Ndryshe, Aulona po kalon pushimet me bashkëshortin dhe vajzën./Indeksonline/

Temat: