19:54 / E Martë, 10 Tetor 2017 / indeksADMonline

Prezantuesja e sportit zbulon gjoksin nga stadiumi…Mundohet ta mbuloi me mikrofon…

Ilda Bejleri është prezantuesja më seksi shqiptare.

Ajo në të gjitha paraqitjet e saj, duket shumë bukur dhe atraktive.

Ilda është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ka postuar një fotografi në të cilën ka ekspozuar gjoksin dhe e ka mbuluar me mikrofon…./ORAinfo