16:29 / E Diele, 08 Tetor 2017 / indeksADMonline

‘Provokon’ Rita, ja çfare bënë!

Ylli shqipëtar, Rita Ora njihet për paraqitjes e saj gjithmone mbreslënëse në skenë.

Por ajo është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale si Snap chat dhe Instagram.

Ajo së fundmi ka publikuar një foto në Instastory, në instagramin e saj, një foto që është mjaft provokative dhe është nga dhoma e Ritës. Për më shumë vlersojeni vet./Zeri

Image