20:31 / E Mërkurë, 04 Tetor 2017 / indeksADMonline

Publikohen foto intime të Nihanit dhe Kemalit

Është përfolur shumë për lidhjen e dy aktorëve të famshëm, Burak dhe Neslihan, të cilët përfunduan kolegë nga seriali ‘Kara Sevda’, përcjell ORAinfo.

Mirëpo raportet e tyre gjithmonë ishin në qendër të vëmendjes mediative.

Së fundi janë publikuar disa foto intime të tyre, gjatë lidhjes që kanë pasur këta të dy.

Image