23:27 / E Mërkurë, 18 Prill 2018

Real Madrid ndalet nga Bilbao (Video)

Real Madrid ka barazuar me Athletic Bilbaon me rezultat 1-1A� nA� ndeshjen e xhiros sA� 33-tA� tA� La Liga.

MysafirA�t kaluan nA� epA�rsi qA� nA� minutA�n e 14-tA� me golin e Wiliams.

MadrilenA�t arritA�n tA� barazojnA� vetA�m nA� minutA�n e 87- tA� me anA� tA� Ronaldos.

Pas kA�tij barazimi, Reali A�shtA� e treta nA� tabelA� me 68 pikA�, tri mA� pak se Atletico Madrid dhe 12 mA� pak se Barca. /IndeksOnline/