19:11 / E Hënë, 05 Mars 2018 / indeksADMonline

Reja e Sali Berishës shfaq këmbët dhe gjoksin në Paris (Foto)

Nusja bukuroshe e Sali Berishës, Armina Mevlani asnjëherë nuk ndalet së provokuari fansat e saj në rrjete sociale.

Këtë herë ajo ka publikuar një foto nga Parisi, ku ka shfaqur këmbët seksi dhe gjoksin, shkruan Indeksonline.

Ndërkaq, syzet e errëta Arminës ia shtojnë edhe më shumë hijeshinë.

Ndryshe Armina shpesh komentohet nga mediet për jetën e saj luksoze, duke përfshirë këtu veshjet e saj firmato dhe pushimet e shumta./Indeksonline/