08:13 / E Martë, 04 Dhjetor 2018

Rita Ora u bënë konkurrencë edhe modeleve të VS, ja performanca e saj gjatë sfilatës

Rita Ora është njëra nga personazhet shqiptare që ka fituar famë shumë të madhe në botë.

Së fundi, ajo ka publikuar videon e performancës së saj gjatë sfilatës së Victoria Secret, ku duket shumë në formë dhe e bukur.

Veshur tëra në të zeza kombinuar me shumë aksesor, çizme të gjata dhe kapele./Indeksonline/

Temat: