09:18 / E Mërkurë, 14 Shkurt 2018

Rrah babin dhe motrën, arrestohet rahoveciani

Një person është arrestuar në dje në Rahovec, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht babin dhe motrën e tij duke u shkaktuar lëndime trupore.

Policia njofton se njëri nga viktimat ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Temat: