09:48 / E Premte, 07 Dhjetor 2018

Ryva Kajtazi vjen elegante dhe joshëse në fustan të tejdukshëm

Ryva Kajtazi kujdeset që në çdo paraqitje të vije me shumë stil.

Ajo vazhdimisht është në hap me trendët e reja dhe edhe këtë herë ajo është shfaqur më bukur se asnjëherë, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja e njohur ka publikuar një imazh në ‘Instagram’ këtë herë e veshur me një fustan të zi elegant dhe të tejdukshëm i cili e bënte të dukje mahnitëse dhe tejet  në formë.

 Joshëse dhe me shumë stil u paraqiti edhe kësaj radhe këngëtarja e njohur./Indeksonline/

Temat: