22:49 / E Premte, 23 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Sa me fat është “Çënari”, Almeda Abazi është kaq seksi (Foto)

Alemeda Abazi-Sayisman është modelja e njohur shqiptare dhe aktorja në Turqi.

Ajo para një viti i dha fund beqarisë së saj duke u martuar me Tolgahan Saysiman, transmeton Indeksonline.

Aktori i njohur turk dhe shqiptarja e bukur, duket se kanë martesë të lumtur dhe janë shumë të lidhur me njëri tjetrin.

Së fundi, Almeda ka publikuar një imazh ku duket aq e këndshme, kurse Tolgahan është një mashkull shumë me fat.

Ndryshe, Tolgahan është shumë i njohur tek shqiptaret sidomos me rolin e “Çënarit”./Indeksonline/