09:09 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Sa qesharake, Bebe Rexha imiton Shakirën (Video)

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Beba Rexha përveç talentit në muzikë duke se ka talent edhe në aktrim.

Image result for bebe rexha

Në një intervistë për një nga televizionet ndërkombëtare ajo ka folur rreth vetës duke treguar detaje nga personaliteti i saj, shkruan Indeksonline.

Image result for bebe rexha imition shakiren

Ajo ndër të tjera ka treguar se di ta imiton këngëtaren e njohur, Shakira dhe me të vërtet tingëllonte fiks si ajo madje edhe në mimikat e fytyrës.

“Të dua Shakira, mos më vrit” thotë Bebe Rexha duke iu drejtuar Shakirës.

Imitimin e Shakirës mund ta ndiqni nga minuta 00:30./Indeksonline/