75 Mall Live Search
20:07 / E Hënë, 02 Tetor 2017 / indeksADMonline

Shfaqet Bubulina Krasniqi – Ja sa ka ndryshuar!

Dikur ishte një nga këngëtaret më produktive e të angazhuara, por prej vitesh e ka vënë në pauzë karrierën e saj muzikore.

Bubulina Krasniqi i ka dhënë kahje tjetër jetës së saj, ajo më nuk po merret me këndim, e madje nuk e ka fare dëshirën të shfaqet në ndonjë event publik, apo intervistë.

Tashmë e martuar dhe nënë e një vajze, Bubulina po e shijon në maksimum rritën e të bijës, që gjithashtu po e mban larg syrit kureshtar të publikut, shkruan “Kosovarja”.

Siç shihet nga kjo foto e fundit, ku ajo ka pozuar pranë motrës dhe vëllait, Bubulina duket bukur, freskët, por pak më ndryshe se në kohën kur merrej me muzikë.

Image