13:44 / E Hënë, 16 Tetor 2017 / indeksADMonline

Shkupjania Laura Krliu paraqitet me skena të nxehta në klipin e ri (Video)

Ka pak ditë që ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

“Boy bye” mban titullin kënga e dytë e këngëtares nga Shkupi, e cila erdhi e realizuar me videoklip, shkruan Express.

Me tekst të Petrit Saracini, muzikë nga naBBoo & Phonix dhe me një super klip nga produksioni MaxProduction, bukuroshja në këtë projekt erdhi mjaft joshëse edhe me pamjen e saj.

Ndryshe Laura është e njohur nga sukseset e saj në spektakllet “X Factor” dhe “Ethet e së premtes”, ku preku finalen.

Pas “Boy bye”, Laura do të vijë me një tjetër këngë, për të cilën tashmë ka nisur punë./GazetaExpress/