14:31 / E Martë, 06 Mars 2018 / indeksADMonline

Shkurte Gashi feston ditëlindjen, ja sa vite ka mbushur (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shkurte Gashi sot feston ditëlindjen e saj.

Ajo njihet për zërin shumë të veçantë dhe pamjen po ashtu shumë të bukur dhe në formë, transmeton Indeksonline.

Kjo këngëtare sot ka mbushur për plot 34 vite jetë. Ajo pëlqehet shumë nga publiku dhe për më tepër ka shumë adhurues./Indeksonline/