15:08 / E Enjte, 25 Janar 2018 / indeksADMonline

Skuadra nga superliga zyrtarizon trajnerin

Vllaznia nga Pozherani po mundohet me “mish e me shpirt” që të shpëtoj sezonin, shkruan indeksonline.

Skuadra e fundit në tabelën e Superligës ka zyrtarizuar në punën e trajnerit, Agron Selmanin.

Vllaznia pas 18 ndeshesh në Superligë ka grumbulluar vetëm tetë pikë, ku ka dy fitore, dy barazime dhe 14 humbje. /IndeksOnline/