15:15 / E Martë, 16 Tetor 2018 / indeksADMonline

Soni nga Amsterdami, shumë e këndshme!

Soni Malaj është njëra nga personazhet që ka shumë vite në skenë, por ende po e ruan freskinë.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur në të zeza dhe në sy i binin buzët e kuqe.

“Ditë me diell në Amsterdam” ka shkruar ajo.

Ndryshe, Soni ka kohë që është bërë nënë./Indeksonline/