11:15 / E Enjte, 01 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Super, super, super Arbën Zeneli

Arbër Zeneli jo më kot nga shumë analistë quhet si Leo Messi i Kosovës.

Ylli i Kosovës ka shënuar një gol dhe ka bërë një asist për Heerenveen mbrëmë në ndeshjen e kupës ndaj Groene Ster.

Madje gola dhe asisti ishin perfekt, të ngjashme çfarë shpesh i bën Leo Messi.

Zeneli, Avdiaj e Kololli janë lojtarët më në formë të Kosovës, dhe ky është lajm i mirë për selektorin Challandes./Indeksonline/

Temat: