22:03 / E Enjte, 19 Korrik 2018 / indeksADMonline

Surpriza që ia bëri bashkëshorti çek Afërditës (Foto)

Modelja dhe këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj sot ka ditëlindjen.

Kjo ditë duket që i ka shkuar me plotë argëtim asaj.


Është bashkëshorti i saj, hokeisti çek, Jakub Kindle ai që është përkujdesur për dhuratat.


Një nga surprizat që i ka bërë ai asaj ishte edhe një shëtitje në një jaht luksoz, pamje këto të cilat Afërdita i ka ndarë edhe me ndjekësit e saj në llogarinë Instagram./Indeksonline/