20:32 / E Diele, 15 Tetor 2017 / indeksADMonline

Të gjithë në dasmë te Labi, por jo edhe Leonora Jakupi!

Sot në mesin e shumë mysafirëve në dasmën e Labit dhe Qëndresën mungon Leonora Jakupi.

Këngëtarja e njohur aktualisht ndodhet në Hungari nga ku edhe po publikon foto në Instastory, shkruan lajmi.net

Ndërsa miku i saj Labi po e kurorëzon dashurinë disa vjeçare me martesë me Qëndresën.

Nuk dihet nëse do të jetë apo jo e pranishme Leonora nesër në ceremoninë e dasmës apo jo.

Image

Image