16:26 / E Premte, 07 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Teprohet! Rita Ora dhe Bebe Rexha shkëmbejnë puthje pasiononte në buzë!

Këngëtaret e njohura shqiptare që çdo ditë po na bëjnë krenar me aktivitet e tyre në muzikë, po bien në sy shumë edhe me sjelljet.

Së fundi, Rita i ka uruar fat Bebes por me një fotografi e cila nuk pritej aspak, transmeton Indeksonline.

Në këto imazhe, Rita shfaqet duke e puthur në buzë Beben, gjë kjo e cila duket shumë e çuditshme.

“Krenare me ty BebeRexha, paq fat në muajin shkurt” ka shkruar Rita.

Ndryshe, ky urim vjen pasi që Bebe është nominuar
në ndarjen e çmimeve ‘Grammy Awards’./Indeksonline/