16:35 / E Diele, 08 Tetor 2017 / indeksADMonline

Vajza e madhe e Shyhretës fotografohet me Shkurtën, reagon Engji dhe Learta

Më e madhja e Shyhretës ka filluar tani pushimet në Stambol në shoqërinë e kolegës së nënës së saj.

Se janë mike të mira Shkurte Gashi dhe Njomza e kanë vërtetuar shumë herë.

Derisa ato po i shijojnë pushimet në vendet më të bukura të Stambollit, dikush nga Kosova po i ndjekë postimet e tyre në Instagram.

Janë Learta dhe Engji ato të cilat po i kanë lakmi shoqet në pushime. Ato kanë lënë nga një koment për motrën e tyre dhe Shkurtën.

Për më shumë shikoni komentet e tyre!/ORAinfo/