20:39 / E Diele, 01 Tetor 2017 / indeksADMonline

Valdrin Sahiti publikon pamje të reja duke bërë dashuri me nusen

Stilisti i njohur Valdrin Sahiti dhe e dashura e tij Edita Ramadani dashurinë e tyre disa vjeçare e kanë kurorëzuar me martesë në Las Vegas.

Këtë martesë, dyshja e kanë organizuar në një prej resorteve më luksoze të metropolit amerikan, me një dasmë private, shkruan lajmi.net

Pas dasmës çifti i ri kanë ardhur me disa imazhe me skena të nxehta të cilat i kanë publikuar edhe në Instagram.

Image

Image