10:49 / E Shtunë, 09 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Veliaj prej Ahmetin në Tiranë: Jemi rrit bashkë! [Foto]

Kryetari i Bashkisë së Tiranë, Erion Veliaj, e ka pritur homologun e tij nga Prishtina, Shpend Ahmetin.

Veliaj përmes një postimi në Facebook ka pritur Ahmetin duke i thënë “Mirë se erdhe në shtëpinë tënde!”, ka thënë ndër të tjerash Veliaj, transmeton ‘Indeksonline’.

Postimi i plotë i Veliajt:

Unë e Shpend Ahmeti jemi rrit bashkë! Nuk ka gëzim më të madh se ta kemi po bashkë privilegjin e përgjegjësinë e madhe për t’i drejtuar dy kryeqendrat shqiptare, Bashkia Tiranë dhe Komuna e Prishtinës, drejt modernizimit./Indeksonline/