14:46 / E Premte, 17 Gusht 2018 / indeksADMonline

Vera plot shkëlqim për të ëmblën Luana Vjollca (Foto)

Luana Vjolla këtë verë ka qenë tejet aktive në muzikë.

Prezantuesja dhe këngëtarja jo vetëm që solli dy projekte muzikore që u pritën jashtëzakonisht mirë nga adhuruesit e saj, por edhe ka performuar thuajse në çdo qytet shqiptar.


Por si gjithnjë biondina një kujdes të shtuar bën edhe në përzgjedhjen e garderobës dhe mënyrës së si paraqitet tek publiku.

Në paraqitjen e saj të fundit ajo vjen në një palë veshje plot shkëlqim të dizajnuara nga kreatorja e talentuar kosovare, Blerina Kllokoqi Rugova./Indeksonline/