17:50 / E Premte, 05 Janar 2018

Versioni i Policisë së Kosovës për vdekjen e gruas në QKUK

Policia e Kosovës ka pranuar informatën se rreth orës 14 nga objekti i Gjinekologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës një grua, B.S 1986 ka ndërruar jetë.

Rastin për “Indeksonline” e ka treguar zëdhënsja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti. Ajo thotë se viktima është dërguar në emergjencë për tretman mjekësorë pastaj ka ndërruar jetë.

Sipas policisë, rasti me urdhër të prokurorit është hapur si vdekje e dyshimt dhe me të po merret njësiti i hetimeve./Indeksonline/