09:40 / E Enjte, 02 Gusht 2018 / indeksADMonline

Vështirë ta dalloni Almeda Abazin nga e motra (Foto)

Almeda Abazi është një nga modelet më të përfolura, por edhe më të suksesshme shqiptare.

Bukuroshja që jeton dhe vepron në Turqi shquhet për bukurinë karakteristike dhe linjat trupore.

Po kaq atraktive është edhe motra e saj Ilda, saqë në fotografinë e fundit ato duken aq të ngjashme saqë është e vështirë t’i dalloni./Indeksonline/