18:36 / E Enjte, 05 Korrik 2018 / indeksADMonline

Victoria Beckham me stil të veçantë (Foto)

Ajo dhe David Beckham kanë festuar para pak ditës 19 vjetorin e martesës së tyre.

Victoria është parë me shumë stil teksa po shkonte në një fotoseison në Paris paraditen e së enjtes, transmeton Indeksonline.

44 vjeçarja shihet e veshur në të bardha, ku lartë mbante një këmishë kurse kishte veshur një fund të gjatë dhe goxha të gjerë. Kurse në këtë pamje nuk kishte harruar që të vë edhe një çantë kafe e syze.

Ndryshe, Victoria mahnitë sërish me stilin e veçantë./Indeksonline/

Radiant: Victoria Beckham was positively glowing as she arrived at a photoshoot in Paris on ThursdayLet's face it: Victoria sported her signature facial expression for the day out Solo sighting: Victoria was without her famous family for the bBrunette beauty: The fashion designer paired the top with an elegant cream ankle-length skirt, forgoing her preferred heels for some white strappy sandals