20:55 / E Martë, 10 Tetor 2017 / indeksADMonline

Video erotike me Dafina Zeqirin?! Reperi befason me përgjigjen e tij

Një ndër përplasjet më të bujshme mes reperave në showbiz ka qenë edhe ajo mes Noizyt dhe Ledrit. Ky i fundit ishte pjesë e “Babastars” rivalëve më të mëdhenj të Noizy-t dhe asokohe ishte i lidhur me Dafina Zeqirin.

Përveç “diss-eve” ndaj Ledrit, Noizy hidhte “kunja” edhe për të dashurën e tij por të gjitha këto tashmë i përkasin së shkuarës, pasi si Dafina me Noizyn ashtu edhe Ledri me Noiyzn i kanë rregulluar marrëdhëniet dhe tashmë janë shumë miq.

Por statusi i Noizy-t para disa vitesh ku shkruante: “Ju zoçkat e Kosovës bëni mirë ta mbyllni gojën, ndryshe do hedh videon ku Varrosi…Dafina Zeqiri”, ka mbetur gjithmonë mister. E për të mësuar të vërtetën, Ermal Mamaqi ka pyetur vetë “protagonistin” Varrosin, i cili ishte i ftuar në emisionin e tij.

Varrosi u shpreh se kjo video nuk është e vërtetë duke qeshur, megjithatë i pyetur nga moderatori Ermal Mamaqi nëse këtë video e sheh kur është vetëm, reperi nuk pranoi të prononcohej duke e kaluar pyetjen me të qeshur./zeri