23:59 / E Shtunë, 30 Qershor 2018 / indeksADMonline

Vildane Zeneli e mori gjithë vëmendjen në dasmën e Afërdita Dreshajt (Foto)

Mbrëmë këngëtarja dhe modelja shqiptare Afërdita Dreshaj kurorëzoi dashurinë me hokeistin çek, Jakub Kindl.

Çifti këtë natë të paharruar e festuan mes miqsh e mysafirësh, ndonëse nuk mbajtën ndonjë dasmë të madhe, por tejet luksoze.


Një nga fytyrat e rralla publike shqiptare që ishte pjesë e dasmës ishte edhe modelja kosovare, Vildane Zeneli.


Veshur në një fustan të zi, ngjitur për trupi sigurisht që ajo ka qenë një nga të ftuarat më seksi./Indeksonline/