10:44 / E Enjte, 19 Korrik 2018 / indeksADMonline

Viola Spiro shfaqet goxha e zhveshur në aeroport (Foto)

Prezantuesja shqiptare, Viola Spiro duket se është gati për pushime, transmeton Indeksonline.

Këtë e shohim përmes imazheve të publikuara nga vet ajo në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shfaqet e veshur me pantallonat e shkurtë dhe bluzën po ashtu shumë të shkurtë.

Viola pamjen e saj e kishte kompletuar me një kapele dhe syze, të cilat duket se po i shkonin shumë.

Ndryshe, Viola përsëri mahnitë me pamje./Indeksonline/

Temat: