21:56 / E Diele, 17 Qershor 2018

Vishet veç 22euro por shkëlqen Luana (Foto)

Luana Vjollca ka grumbulluar 3 milionë klikime sot në këngën e saj bashkë me Bujar Qamilin.

Por jo vetëm kaq, ajo sot ka qëndruar në Kalanë e Prizrenit, duke punuar për projektet e reja, shkruan Indeksonline.

Nuk ka bërë të ditur se çfarë po sjellë saktësisht por që projektet e reja ka paralajmëruar vetë këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare.

Ajo çfarë bie në sy tek Luana është veshja e saj që së fundi po merret e gjitha online, madje këto çfarë po vesh së fundi nuk kanë çmim më të lartë se 22 euro.

Pikërisht këto që kishte veshur sot janë me një çmim aq të volitshëm, për t’u vlerësuar kjo nga një femër e cila ka mbi 1 milionë ndjekës vetëm në Instagram./Indeksonline/

Temat: