16:28 / E Diele, 31 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Viti i Ri vjen dhe në Korenë e Jugut, shihni spektaklin e fishekzjarrëve

Pas Zelandës së Re dhe Australisë Viti i Ri ka ardhur dhe në Koren e Jugut, me një spektakël të vërtetë fishekzjarrësh.

Më poshtë shihni videon e kësaj feste në Kore.