12:44 / E Martë, 03 Tetor 2017 / indeksADMonline

Xeni e ka një vajzë bukuroshe

Është këngëtari i cili çdo dasmë dhe aheng e bën të mbahet mend.

Pavarësisht viteve që mbanë mbi supe, Xeni nuk di të plaket. Të ri e të hareshëm e mbanë kënga, me që muzika është një pjesë shumë e rëndësishme e jetës së tij.

Ai ka një bagazh të madh në karrierë, dhe e mira e kësaj është se ka edhe trashëgimtarë, djalin e tij Korabin i cili me sukses të madh i hyri botës së muzikës. Për familjen e tij nuk diskutohet shumë në media… Vërtetë për t’u komplimentuar me që arritjet e tij mbështeten në punën që ka bërë, duke shmangur skandalet.

Xeni ka vetëm një vajzë, të quajtur Edonë. Edona ka gjetur veten në fushën e estetikës, ku ka treguar mjaft sukses.

Ja si duket ajo.

/express